Про нас

Про нас


SIL' - це локальний бренд одягу для active-minded людей, створений парою свідомих у 2014 році. Спів-овнери Маша і Саша мали непереборну жагу до спільної діяльності


Саша купував дуже цікаві футболки закордоном, особливо їх дивували цікаві принти у "скейтерських брендів". Вони не знаходили для себе на ринку України якісних футболок з європейською графікою і змістом, з історією.


Так і виник бренд одягу для тих, хто прагне більшого. Хто міркує, розвивається, прогресує свідомістю. Хто має ментальні вимоги до одягу, хоче цікавих і якісних принтів, цінує хороший візуал. За шість років ми зрозуміли, що одяг - це концепція, яку ти хочеш чи не хочеш вдягати сьогодні.


Ми беремо ідеї зі світу, перетворюємо їх на ручну ілюстрацію і contemporary вишивкою або стійким ручним друком розказуємо ці історії на комфортному одязі. 


Всі речі – зі змістом. Це якісний і зрозумілий повсякденний кежуал, насичений глибоким контентом – ілюстраціями, що виникли з парадоксів сучасності. На світшотах ти можеш зустріти сценарій альтернативної реальності. На базових речах  накшталт шортів чи спідниць - цікаві графічнІ об’єкти і вишиті відчуття. 


Наша команда - дуже лаконічна і мультизадачна. Її основу складає три людини, ми створюємо концепції, історії та комбінуємо їх з найкращими тканинами, фурнітурою та методами нанесення, а сам одяг відшивається та декорується на професійних локальних виробництвах: Київ, Кременчук, Житомир.  


Ми готові розпочинати з тобою спільну історію. 
Вгору