Укр

Рус

Eng

на суму 0 грн
УкрУкрРусРус EngEng

Повернення

Умови повернення товарів

 

1. Протягом 14 днів після отримання замовлення товар можна повернути або обміняти за розміром, за умови, що товар не використовувався і зберігався у тому вигляді, у якому його придбали.

 

2. Якщо товар не відповідає якості, зазначеній у його описі в результаті виробничого браку, покупець може обміняти його на аналогічний товар відповідної якості.

 

3. Якщо товар пошкодився за умов неналежного догляду (температура, режим прання, сушіння, прасування виробу - інформація вказана у описі товару) виробник не несе відповідальності за зниження якості товару та може відмовити у його поверненні чи заміні на аналогічний відповідної якості.

 

4. Повернення чи заміна товару здійснюються протягом 14 календарних днів та за умови наявності відповідних товарів на складі.

 

5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або повернути кошти у повному об'ємі, за умов належного стану обмінюваного товару.