Зображення Сукня максі рожева №1
Зображення Сукня максі рожева №2
Зображення Сукня максі рожева №3
Зображення Сукня максі рожева №4
Зображення Сукня максі рожева №5
Зображення Сукня максі рожева №1
Сукня максі рожева
Сукня максі рожева
Сукня максі рожева
Сукня максі рожева

Сукня максі рожева

2 100грн
Розмірна сітка

Ліловий, вайолет чи рожевий? Яка різниця – цей колір чистий, свіжий, потужний, як електричний розряд. Він – універсальний і пасує кожній зовнішності. Твори з ним ніжність чи нахабність. Твори себе яку захочеш. 

Лляна розкіш на щодень. Ми створили сукню вільну, для комфорту і повітря,  і оздобили її структурним швом-напівколом на грудях.

Рукави розроблені такої пропорції - що силует сукні транслює вибір свободи, бо хочеться більшого, ніж універсальні мішкуваті форми. 

Фото може приховати важливе - бокові клини, в яких вшиті кишені – пишаємося цим елементом, бо він формує красиву посадку на фігури різних об’ємів. 

Дихаюча тканина – поєднання якісного льону і віскози. Вона буде м’ятися більше, ніж ти хотіла би, але менше за 100% льон чи бавовну.

Ліловий, вайолет чи рожевий? Яка різниця – цей колір чистий, свіжий, потужний, як електричний розряд. Він – універсальний і пасує кожній зовнішності. Твори з ним ніжність чи нахабність. Твори себе яку захочеш. Лляна розкіш на щодень. Ми створили сукню вільну, для комфорту і повітря, і оздобили її структурним швом-напівколом на грудях. Рукави розроблені такої пропорції - що силует сукні транслює вибір свободи, бо хочеться більшого, ніж універсальні мішкуваті форми. Фото може приховати важливе - бокові клини, в яких вшиті кишені – пишаємося цим елементом, бо він формує красиву посадку на фігури різних об’ємів. Дихаюча тканина – поєднання якісного льону і віскози. Вона буде м’ятися більше, ніж ти хотіла би, але менше за 100% льон чи бавовну.
Закрити
Вгору