Сукня максі молочна – купити речі від українського бренду одягу SIL'
Зображення Сукня максі молочна №1
Зображення Сукня максі молочна №2
Зображення Сукня максі молочна №3
Зображення Сукня максі молочна №4
Зображення Сукня максі молочна №5
Зображення Сукня максі молочна №1
Сукня максі молочна
Сукня максі молочна
Сукня максі молочна
Сукня максі молочна

Сукня максі молочна

1 260грн
2 100грн
Розмірна сітка

Молочний колір – про м’яку чистоту речі і абсолютну свободу. Молочний хоче твоєї сміливої або спокійної стилізації образу в будь-якому стилі: хоч з блакитними незабудками, хоч з неоновими босоніжками. 

Лляна розкіш на щодень. Ми створили сукню вільну, для комфорту і повітря,  і оздобили її структурним швом-напівколом на грудях.

Рукави розроблені такої пропорції - що силует сукні транслює вибір свободи, бо хочеться більшого, ніж універсальні мішкуваті форми. 

Фото може приховати важливе - бокові клини, в яких вшиті кишені – пишаємося цим елементом, бо він формує красиву посадку на фігури різних об’ємів. 

Дихаюча тканина – поєднання якісного льону і віскози. Вона буде м’ятися більше, ніж ти хотіла би, але менше за 100% льон чи бавовну.

Молочний колір – про м’яку чистоту речі і абсолютну свободу. Молочний хоче твоєї сміливої або спокійної стилізації образу в будь-якому стилі: хоч з блакитними незабудками, хоч з неоновими босоніжками. Лляна розкіш на щодень. Ми створили сукню вільну, для комфорту і повітря, і оздобили її структурним швом-напівколом на грудях. Рукави розроблені такої пропорції - що силует сукні транслює вибір свободи, бо хочеться більшого, ніж універсальні мішкуваті форми. Фото може приховати важливе - бокові клини, в яких вшиті кишені – пишаємося цим елементом, бо він формує красиву посадку на фігури різних об’ємів. Дихаюча тканина – поєднання якісного льону і віскози. Вона буде м’ятися більше, ніж ти хотіла би, але менше за 100% льон чи бавовну.
Закрити
Вгору