Сукня максі чорна – купити речі від українського бренду одягу SIL'
Зображення Сукня максі чорна №1
Зображення Сукня максі чорна №2
Зображення Сукня максі чорна №3
Зображення Сукня максі чорна №4
Зображення Сукня максі чорна №5
Зображення Сукня максі чорна №6
Зображення Сукня максі чорна №1
Сукня максі чорна
Сукня максі чорна
Сукня максі чорна
Сукня максі чорна
Сукня максі чорна

Сукня максі чорна

1 260грн
2 100грн
Розмірна сітка

Чорна сукня – це абсолютна розкіш і практичність. Це твоя strong оболонка, вища нота елегантності або stylish природність. Спробуй з жакетом і підборами, з мартінсами в квіточку і мілітарі-бомбером. Круто ж?

Лляна розкіш на щодень. Ми створили сукню вільну, для комфорту і повітря,  і оздобили її структурним швом-напівколом на грудях.

Рукави розроблені такої пропорції - що силует сукні транслює вибір свободи, бо хочеться більшого, ніж універсальні мішкуваті форми. 

Фото може приховати важливе - бокові клини, в яких вшиті кишені – пишаємося цим елементом, бо він формує красиву посадку на фігури різних об’ємів. 

Дихаюча тканина – поєднання якісного льону і віскози. Вона буде м’ятися більше, ніж ти хотіла би, але менше за 100% льон чи бавовну.

Чорна сукня – це абсолютна розкіш і практичність. Це твоя strong оболонка, вища нота елегантності або stylish природність. Спробуй з жакетом і підборами, з мартінсами в квіточку і мілітарі-бомбером. Круто ж? Лляна розкіш на щодень. Ми створили сукню вільну, для комфорту і повітря, і оздобили її структурним швом-напівколом на грудях. Рукави розроблені такої пропорції - що силует сукні транслює вибір свободи, бо хочеться більшого, ніж універсальні мішкуваті форми. Фото може приховати важливе - бокові клини, в яких вшиті кишені – пишаємося цим елементом, бо він формує красиву посадку на фігури різних об’ємів. Дихаюча тканина – поєднання якісного льону і віскози. Вона буде м’ятися більше, ніж ти хотіла би, але менше за 100% льон чи бавовну.
Закрити
Вгору