Зображення Сукня максі зелена №1
Зображення Сукня максі зелена №2
Зображення Сукня максі зелена №3
Зображення Сукня максі зелена №4
Зображення Сукня максі зелена №5
Зображення Сукня максі зелена №1
Сукня максі зелена
Сукня максі зелена
Сукня максі зелена
Сукня максі зелена

Сукня максі зелена

2 100грн
Розмірна сітка

Зелена сукня сама просить анімалістичних елементів і прямо-таки посилює характер самобутніх джунглів чи диких лугів в кожній душі. 

Лляна розкіш на щодень. Ми створили сукню вільну, для комфорту і повітря,  і оздобили її структурним швом-напівколом на грудях.

Рукави розроблені такої пропорції - що силует сукні транслює вибір свободи, бо хочеться більшого, ніж універсальні мішкуваті форми. 

Фото може приховати важливе - бокові клини, в яких вшиті кишені – пишаємося цим елементом, бо він формує красиву посадку на фігури різних об’ємів. 

Дихаюча тканина – поєднання якісного льону і віскози. Вона буде м’ятися більше, ніж ти хотіла би, але менше за 100% льон чи бавовну.

Зелена сукня сама просить анімалістичних елементів і прямо-таки посилює характер самобутніх джунглів чи диких лугів в кожній душі. Лляна розкіш на щодень. Ми створили сукню вільну, для комфорту і повітря, і оздобили її структурним швом-напівколом на грудях. Рукави розроблені такої пропорції - що силует сукні транслює вибір свободи, бо хочеться більшого, ніж універсальні мішкуваті форми. Фото може приховати важливе - бокові клини, в яких вшиті кишені – пишаємося цим елементом, бо він формує красиву посадку на фігури різних об’ємів. Дихаюча тканина – поєднання якісного льону і віскози. Вона буде м’ятися більше, ніж ти хотіла би, але менше за 100% льон чи бавовну.
Закрити
Вгору