Укр

Рус

Eng

на суму 0 грн
УкрУкрРусРус EngEng

Блог

Контрасти київських маркетів: від знищення до розвитку чудової ідеї.
2015-07-20 21:41:40
Контрасти маркетів: від знищення до розвитку чудової ідеї. Погяд учасника.  «Фестиваль офісних зомбі. На дні 2» VS «Перше свято бороди»   Починаю з чесної сповіді. Коли ти сидиш працюєш в офісі, хочеш більшого, вигадуєш, пробуєш, помиляєшся чи, навпаки, знаходиш свою місцину у шалено наповненому новому ринку ти спершу надзвичайно хвилюєшся і очікуєш виходу до тих, хто здатен тебе оцінити – маєш шанс чи ні – до покупців. І часто ми з вами знайомимося – і коригуємо себе, наші речі. Нам просто цікаво з вами спілкуватися і н..
Три маркети за сім годин:  НЕБО.Fest. Vol.2 /     Kyiv Market 9.1.1 /      Всі.Свої.Літні колекції
2015-06-23 19:44:02
Зазвичай бренди беруть участь у макетах. Але їх стало настільки багато, що ми, якщо чесно, вирішили сходити на всі. Подивитися на організацію, кількість людей, зручність добирання, ціни, товари, людей. На атмосферу.           12.00: НЕБО.Fest. Vol.2 Локація: Арт-завод Платформа (Даринок, м.Лісова). Позиціонування: «... не просто святковий захід, це масштабний фестиваль сучасної української культури» Вхід: 40 грн    Дарма вони виносили позиціонування на титульну сторінку програмки. Бо мене відразу понесл..
#УкраїнаНеймовірна: Букський каньйон, Черкаська область.
2014-07-17 16:23:47
Ми починаємо вести пости під тегом #УкраїнаНеймовірна. Нумерувати неочікувані враження, відкривати дивовижні краєвиди, людей. План - мінімум 2 пости на місяць. Ідеальна картина - Ваша участь, розповіді про Ваші поїздки, про Вашу неймовірну Україну.   Вихідні 13-14 червня: Намети, казанок, вудочки, кілька спінінгів, купальники, напіврозряджені телефони, відсутність карти і додаткових зарядних батарей. Фотоапарат було тягнути впадло. А дарма.   Виїзд о 16.00 з автостанції, що на Вокзалі в сторону Умані. Добрий водій висаджує прямо на ..