Укр

Рус

Eng

на суму 0 грн
УкрУкрРусРус EngEng

Про нас

Ми любимо футболки і вважаємо, що це найкращий в світі одяг. Однак, особисто для нас не вистачає актуальних принтів в Україні – хорошого завжди хочеться більше, тому представляємо Вашій увазі новий молодіжний бренд небанального одягу, який покликаний дати альтернативу main stream style.

 

Ми створили принти в стилі “інтелігентної” футболки, намагалися відобразити смисли та стани, притаманні думаючій людині. Офіс, вечірки, відпустки, інститути – в наших футболках ви можете піти будь куди, і у вас не буде шансів розчинитися у натовпі.

 

 

Main concept. Inteligent T-Shirt

Сьогодні щодня з'являються нові бренди молодих дизанерів чи творчих об'єднань. Вони втілюють чудові ідеї, особливо патріотичної тематики. Ми, в свою чергу, створили концепцію «інтелігентної футболки», яка виражає не стільки графічний образ на задану тематику, скільки виконує функцію особистісної персоналізації.

 

У чудовій тенденції відокремлення від main stream всеодно виникають ординарності, груповані за новими «унікальними» ознаками – брутали, бородачі, хіпстери, олдскульники, націоналісти-патріоти, сноубордисти, ect.

 

Ми хотіли б започаткувати глобальну тенденцію європеїзації щоденного гардеробу. Європейський означає – простий, стильний, лаконічний, якісний, підібраний зі смаком під себе і сьогоднішній настрій, а не загальний натовп. Європейський, для нас, означає “Інтелігентний”, прогресивний, безмежний, колабораційний, багатогранний, альтернативний.

 

Ми не збираємося гратися у “Євроінтеграцію” – занадто суперечлива тема. Наша гра – інтелігентний європейський вуличний одяг. За прийнятними, інтелігентними українськими цінами. Це – одяг для нас.