Укр

Рус

Eng

на суму 0 грн
УкрУкрРусРус EngEng

Повернення

Умови повернення товарів

 

1. Протягом 14 днів після отримання замовлення товар можна повернути або обміняти за розміром, за умови, що товар не використовувався і зберігався у тому вигляді, у якому його придбали.

 

2. Якщо товар не відповідає якості, зазначеній у його описі в результаті виробничого браку, покупець може обміняти його на аналогічний товар відповідної якості.

 

3. Якщо товар пошкодився за умов неналежного догляду (температура, режим прання, сушіння, прасування виробу - інформація вказана у описі товару) виробник не несе відповідальності за зниження якості товару та може відмовити у його поверненні чи заміні на аналогічний відповідної якості.

 

4. Повернення чи заміна товару здійснюються протягом 7 календарних днів та за умови наявності відповідних товарів на складі.

 

5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або повернути кошти у повному об'ємі, за умов належного стану обмінюваного товару.