Укр

Рус

Eng

на суму 0 грн
УкрУкрРусРус EngEng

Контрасти київських маркетів: від знищення до розвитку чудової ідеї.

2015-07-20 21:41:40 Просмотров: 2176

Контрасти маркетів: від знищення до розвитку чудової ідеї. Погяд учасника. 

«Фестиваль офісних зомбі. На дні 2» VS «Перше свято бороди»

 

Починаю з чесної сповіді. Коли ти сидиш працюєш в офісі, хочеш більшого, вигадуєш, пробуєш, помиляєшся чи, навпаки, знаходиш свою місцину у шалено наповненому новому ринку ти спершу надзвичайно хвилюєшся і очікуєш виходу до тих, хто здатен тебе оцінити – маєш шанс чи ні – до покупців. І часто ми з вами знайомимося – і коригуємо себе, наші речі. Нам просто цікаво з вами спілкуватися і ніколи не впадло робити знижку. Бо ми просто хочемо жити у такому світі. Трішки європейському, трішки smart, але доступному, тактовному і морально цивілізованому.

 

 

Вперше ми потрапили на маркет минулого року – і це був шикарний КиївМаркет.4.0. Вартість участі – аж 50 грн. Він був один такий потужний, популярний, фактично, самоорганізований. Приходиш, стаєш, спілкуєшся-знайомишся. У нас купили 32 футболки. Ми були здивовані, задоволені і натхненні водночас. Потім криза-долар-сумніви-робити-не-робити-війна-весна-робити. Ой, пропустили маркет. Один, другий! Бліііін.

 

 

І тут ми прокинулися в середині червня ошарашені оскаженілою кількістю маркетів, фестів та їхніх гібридів у найдивніших варіаціях. Було не ясно хто є чим, але ясно одне – їх стало занадто і вони природньо вирішили заповнити комерційну нішу альтернативних розваг вихідного дня.  Вартість участі, в середньому, 600-800 грн (де один, де два дні). В один день проходило навіть більше крутих заходів, ніж за увесь минулий рік. Ми подивилися що до чого і описали це в нашому блозі: Три маркети за сім годин: НЕБО.Fest. Vol.2 / Kyiv Market 9.1.1 / Всі.Свої.Літні колекції.

 

З майбутніх анонсів для себе обрали два, оплатили, почали натхенно і відповідально готуватися до участі.

 

Перший – Фестиваль офісних зомбі. На дні 2.

27 червня. ВДНХ.

 

 

 

Ідея фестивалю просто шикарна! Офіс-планктон-зомбі-розваги-пожерти-лаунж. Маскарад!

 

 

 

Можна було розгорнути щось схоже на «карнавал усіх мертвих» в Мексиці. Ми, які точно є офісно-домашніми зомбі так сильно прокинулися ідеєю, наскільки сильно розчарувалися у перші 40 хвилин перебування на фесті.

 

 

Претензії до організації – не до погоди (хоча вона лютувала як могла і, мабуть, з половину відвідувачів її злякалися і не попхалися аж на далеке ВДНХ).

 

  • Дорогі люди, фотозони у корпусі ВДНХ не достатньо для вартості входу 50 грн!!!!
  • Не можна зібрати 8 тисяч лайків заходу і на території ВДНХ не розповісти де ж той фестиваль знаходиться. Не можна «розміщувати» навігацію в обід першого дня!
  • Не  можна ставити зону маркету в кущі, коли в тебе вільна головна алея біля сцени!
  • Не можна організовувати розваги на рівні 10-класників Броварської ЗОШ. Перегони на трьох самотніх тачанках з супермаркету. Відмінити концерти майже усіх груп, бо в дорозі запізнюється зірковий оркестр з Одеси (а мали виступати: Stepan i Meduza, MAiAK, Lakeway, Electrolla, Indytronics, Карлики Брокколи, WashingTones, Pushkin Klezmer Band, Mama Diaspora, ДримбаДаДзига, Бадьян Сауна Систем, Dzierdzinsky Bit, Kolo Olo, Velvet Sun, Людська Подоба, Quarkmonk, Hateyouall Alexey Volsunov, Komitet George Babanski, Aircraft, Nerve Gangstas, Zemershead - половина не приїхали, всіх інших попросили геть)

​Не одна я така сварлива моралістка-капіталістка. Відвідувачі спішили висловитися прямо на офіційній сторінці заходу в перші хвилини доступу до FB:

 

 

На диво, я знайшла кілька статтей, які створили надто позитивні релізи. З них здається, що це був найфантастичніший фест місяця! Просто бест оф зе бест! Невже спеціальний матеріал від друзів організаторів?

 

 

Найбільше сподобалося про 7 тисяч відвідувачів, яких нафантазувало останнє джерело))) А нижче - ми на gloss.ua

 

 

 

Але, ми собі подивувалися, позлилися, наслухалися оркестру, назнайомилися з крутими чуваками, танцювали-їли-пили, засмагали під хмарами і в куртках. Зате підготувалися класно – наробили зомбі-колажів) Людям, а особливо, дітям – подобалося. Було трошки ніяково, коли вони читали Fuck dress code.

 

 

 

 

 

№2 Перше свято бороди.

11 липня, галерея Лавра.

 

Організатори – Вітя та Соня Павлови - PavLOVEfamily круті, веселі, завзяті та позитивні люди. Ламберсексуалів (бородачі, але не хіпстери, а скоріше норвезькі дроворуби) по Києву ходить  багато й давно. Так от Вітя з Сонею зробили цікаве тематичне оформлення і запросили всіх бородачів до галереї Лавра.

 

 

 

Безкоштовні стрижки від барбершопів (черги спочатку були живі, потім вже телефонні – ажіотаж як за шкіряними чоботами у 80-ті), турнір с настільного тенісу, кікеру, хочеш – сідаєш і робиш татуювання, хочеш – купуєш торт в банці, хочеш – шапку з бородою. Ми зробили "Бородомір", знижки давали навіть від малесенької щетини.

 

 

 

Ведучий, Egor Zorin, дуже культурно, чемно,  інтелігентно, весело і при тому – ненапряжно провів захід. Не різало вуха – прямо ні разу.

Маркет чудово представлений між центральним входом та фуд-зоною. Купа телебачення, багато фотографів та фотографій. Фотографій нереальне море. І всі вони передають атмосферу у сотні разів краще за будь-які слова. Пршу на FB Свято Бороди

 

 

Ми оформилися у стилі Intelligent beard: Зігмунд, Ернест, Владімір … Навіть такі бабоньки як Йохансен та Джолі хотіли сексу, бородачів, та й собі понавідрощували. Прямо на голлівудських акуратних личках.

 

 

Свято було крутим. Навіть, незважаючи на дощ, який рясно випав близько 19.00, саме коли мало бути привселюдне змагання барбершопів. Дякуючи організаторам ми і маркет лишилися відносно сухими – бо люди додумалися поставити елементарні зонти «Оболонь».