Укр

Рус

Eng

на суму 0 грн
УкрУкрРусРус EngEng

Три маркети за сім годин: НЕБО.Fest. Vol.2 / Kyiv Market 9.1.1 / Всі.Свої.Літні колекції

2015-06-23 19:44:02 Просмотров: 1884

Зазвичай бренди беруть участь у макетах. Але їх стало настільки багато, що ми, якщо чесно, вирішили сходити на всі. Подивитися на організацію, кількість людей, зручність добирання, ціни, товари, людей. На атмосферу. 

 

 

 

 

 12.00: НЕБО.Fest. Vol.2

Локація: Арт-завод Платформа (Даринок, м.Лісова).

Позиціонування: «... не просто святковий захід, це масштабний фестиваль сучасної української культури»

Вхід: 40 грн 

 


Дарма вони виносили позиціонування на титульну сторінку програмки. Бо мене відразу понесло! І почала я співвідносити заявлені заходи і те, що побачила на власні очі, щодо масштабів сучасної української культури. І розбилося їх позиціонування, яке старалися виводити і кристалізувати, ретельно перевіряли і редагували об мій світогляд, не позбавлений сарказму, долі цинізму та звички отримувати саме те, що обіцяють.

 


Тобто саме формулювання вже налаштувало мене на лад «Ну-ну, показуйте, масштабний фестиваль». Ми чесно збиралися брати участь, нам не встигли дошити партію футболок. І дякую їм дуже, що не встигли. Це перша ситуація вдячності за зірвані дедлайни)))

 

Все було рекламно-пристойно. Шикарна поліграфія – що дизайн, що якість, що кі-віжуал. На столиках – реклама Даринку, як має бути. 

 


 


Програмка демонструвала таку кількість заходів, що навіть читати було впадло. Після, по дорозі, в метро я все ж прочитала. З дійсно вартого уваги - спектаклі-вистави "Чорного Квадрату", кілька лекцій, майстер-клас від Пандори з фотографії. Фурор серед публіки зчинив виступ O.Torvald. Однак, о 13.00-14.00 активностей (навіть заявлених) було небагато - їх треба було шукати, вдивлятися і індентифікувати. Хоча дітям - кайф! Батути, аніматори, ігрища і просто купа вільного зеленого простору на природі.  

 


 


Фудкорт скорочений – кілька фудкартів, один з яких, дійсно, шикарний. Пиво-сидр-збитень. Кілька ресторанів. Так воно  … комерціалізовано. От найперший фестиваль їжі на Даринку – то щось) Почуваюся старою брюзгою. Поїхали далі.

 


 


А от реклами маркет-зони не було. І пусто-порожньо і сумно було в ангарі маркету. І сиділи окремі представники брендів і в очах їх читалося розчарування. Частина не вийшла на другий день, а поїхала на Київ Маркет. Хоча комфортно і красиво було б там продаватися – місцина дуже навіть чудова.

 


Масштаб. Масштабу не знайшла. Очікуваного не знайшла.

Сподобалося: Постер "Щастя не купиш, але ти можеш купити пляшку вина" - не посперечаєшся. Ілюстрація про груди. Красиво і груди - як же може не сподобатися) 

 

 

15.30: Kyiv Market 9.1.1

Локація: ЮБК, Труханів острів (направо від пішохідного мосту)

Позиціонування: « океан добра, спілкування, любові, мистецтва, музики, дитячого дозвілля, їжі, старих та нових речей, меблів, декору, книжок і активностей. Ми не ярмарок і не барахолка в чистому вигляді. До нас приходять спілкуватися, розповідати про власне, дізнаватися нове, відчувати себе частиною великого міста та чесної атмосфери»

Вхід: вільний

 


 


Ви не потрапите туди просто так. Ви будете знати куди і навіщо йдете. Але й про Київ Маркет знають майже всі. У нього багата історія – цілих 9 маркетів, 9 океанів добра. Недобрі люди з кабінетів «попросили» його з Пейзажної алеї, за що нехай живуть на маленьку свою чиновницьку зарплату, відтепер і завжди.

ЮБК - непогано, але йти від Поштової хвилин 20 точно, а потім, так несподівано – пісок. Усюди. Поки йдеш, по дорозі встигаєш знудитися, зголодніти, спрагнути, тричі хотіти повернути назад, заздриш велосипедистам. Але йдеш і да воздасться тобі по зусиллям твоїм!

 


 


І зустрічає тебе якісний відбірний секонд. І він шикарний. Особливо сукні – розкажіть мені, де ще знайти відбірні сукні у прекрасному стані, з оригінальної тканини по 180-250 грн? Хтось продає своє, хтось – бабцине, хтось – дитяче. А хтось просто перепродає куплене на секонді. Але дивно – чому секонд на самому початку? Чому не бренди …

Не менш цікаво на «задвірках» - туди помістили бренди. І там найцікавіше комьюніті. Шкода, що не всі туди доходять, бо речі більш ніж достойні. Фешн і вуличні бренди, хендмейд сумки, торби, дитячі речі, аксесуари для сну. Мовчу про атрибути хіпстерського щасливого життя.

  

Атмосфера є. Навіть вдалося підсилити, хоча особисто у мене були побоювання занепаду Київ Маркету. Чи його трансформацію в окрему кластерну тусівку.

 

І ось, що постять люди в Інстаграм з хештегом #KyivMarket:

 

Але ми, як бренд, були б вдячні, якби вдалося знайти локацію в місті) в центрі) на Пейзажці. А чиновників в топку. Чи хто там.

 

Всі.Свої. Літні колекції

Локація: Десятинна, 12

Позиціонування: «нова серія маркетів, де ми плануємо зібрати всі українські марки одягу та показати їх широкому загалу»

Вхід: вільний

 


 


І це для дівчат. І для дівчат це рай. Це тканини, сукні, спідниці, топи. Це стильно, правильно, по-європейськи. Це лаконічно, це на будь який смак. Це красиво-текстурно-фактурно і з патернами або однотонно. І дівчата шиють і купують у них дівчата.

 


 


Це сила-силенна стендів і брендів. Це для середнього класу, як кажуть. Це від 700-800 за сукню і від 500 за спідницю. Воно того, звісно вартує, але хочеться купити все, тому і хочеться дешевше. А ще там і фартухи, і косметички, і дитячий одяг, і вітровки. І все на світі. І шикарні прикраси з фаянсу.

 


 


Ну дивне місце, ну нагадує виставки «золото-хутро 2003», ну спекотно, душно і трошки темно. Зате суконьки, зате душевно)