Укр

Рус

Eng

на суму 0 грн
УкрУкрРусРус EngEng

#УкраїнаНеймовірна: Букський каньйон, Черкаська область.

2014-07-17 16:23:47 Просмотров: 2083

Ми починаємо вести пости під тегом #УкраїнаНеймовірна. Нумерувати неочікувані враження, відкривати дивовижні краєвиди, людей. План - мінімум 2 пости на місяць. Ідеальна картина - Ваша участь, розповіді про Ваші поїздки, про Вашу неймовірну Україну.

 

Вихідні 13-14 червня:


Намети, казанок, вудочки, кілька спінінгів, купальники, напіврозряджені телефони, відсутність карти і додаткових зарядних батарей. Фотоапарат було тягнути впадло. А дарма.

 

Виїзд о 16.00 з автостанції, що на Вокзалі в сторону Умані. Добрий водій висаджує прямо на трасі у Жашкові. Далі - чекати годину маршрутку на Маньківку, чи за супер-знижкою прокататися на Таврії Нова за 150 грн. З хитрим дідом.

Дорогою ходять красиві корови та гавкають норовливі песи) За 40 хвилин на місці. За останні 2 км (від села Буки до Каньйону) хитрий дід придумав, що ми йому обіцяли ще 30 грн, потім довго докоряв обманом.

І тут каньйон. Справжнісінький! Зі скелями дикими, тваринами-птахами дивними (точно як на календарі Товариства Охорони Птахів), і маки, і трави-мурави, і дерева розтуть прямо зі скель!

І пороги, і ластовиння, і кам'яні "полички" у скелях, що можна приплисти до них, влягтися на тепле каміння і засмагати. Досхочу.

Досхочу тиші, незважаючи на чималу кількість людей. Досхочу душевності у вечірніх піснях під гітари, що відлунуюють від природніх стін із різнокольорового граніту.

Досхочу неба, усіяного зорями. Я вперше бачила зірку, що падає. Чи то маленький астероїд, чи то ще що. І в останню долю секунди все ж встигаєш загадати бажання "нехай все буде добре".

 

Це прекрасно - насмілитися "вимкнутися" з такого природнього комфортного життя, звичного перебігу годин. Ти не можеш телефонувати - ні зв'язку, ні електроенергії. Ти не можеш читати (бо рідер раптово помирає і змушує тебе дивитися очима на твоє життя, а не чужі історії).

А ще ти мерзнеш вночі, спиш на камінні, замість душу - крижані потоки на порогах. І йдеш і ловиш вечерю. І все підкидаєш у багаття дрова.

І ти оновлена Людина.
Раджу.